Panels Everywhere (7.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Panels
hr: Paneli

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Template
hr: Predložak

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice
