Panels Everywhere (7.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Panels
ja: パネル

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Template
ja: テンプレート

en: Page navigation
ja: ページナビゲーション

en: Main menu
ja: メインメニュー

en: Logged in user
ja: ログインユーザー

en: Secondary menu
ja: セカンダリーメニュー

en: Main page content
ja: メインページコンテンツ
