Panels Everywhere (7.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Main menu
jv: Menu utama

en: Secondary menu
jv: Menu keloro

en: Main page content
jv: Kācā utama konten
