Panels Everywhere (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Template
sv: Mall

en: Page header
sv: Sidhuvud

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll
