Panels Everywhere (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (19 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Separator
de: Trennzeichen

en: Page title
de: Seitentitel

en: Template
de: Vorlage

en: Page header
de: Seitenkopfzeile

en: Everywhere
de: Überall

en: Page elements
de: Elemente der Seite

en: Main menu
de: Hauptmenü

en: Logged in user
de: Angemeldeter Benutzer

en: Node being viewed
de: Beitrag, der angezeigt wird

en: User being viewed
de: Benutzer, der angezeigt wird

en: Secondary menu
de: Sekundärmenü

en: Page content
de: Seiteninhalt

en: Dummy page title
de: Dummy Seitentitel

en: Dummy page content
de: Dummy Seiteninhalt

en: Dummy content
de: Dummy Inhalt

en: Main page content
de: Hauptinhalt der Seite

en: A page manager page.
de: Eine Seitenmanagerseite

en: Internal URL
de: Interne URL
