Panels Everywhere (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Separator
fr: Séparateur

en: Page title
fr: Titre de page

en: Template
fr: Gabarit

en: Page header
fr: En-tête de page

en: Page elements
fr: Éléments de la page

en: Main menu
fr: Menu principal

en: Logged in user
fr: Utilisateur connecté

en: Node being viewed
fr: Nœud en cours d'affichage

en: User being viewed
fr: L'utilisateur en cours d'affichage

en: Secondary menu
fr: Menu secondaire

en: Main page content
fr: Contenu de la page principale

en: Edit site template
fr: Modifier le gabarit du site
