Panels Everywhere (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Separator
gl: Separador

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Template
gl: Modelo

en: Page header
gl: Cabeceira da páxina

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal
