Panels Everywhere (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Separator
he: מפריד

en: Page title
he: כותרת דף

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Node being viewed
he: פריט תוכן נצפה

en: Secondary menu
he: תפריט משני

en: Main page content
he: תוכן
