Panels Everywhere (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Separator
hu: Elválasztó

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Template
hu: Sablon

en: Page header
hu: Oldalfejléc

en: Page navigation
hu: Lap navigáció

en: Page elements
hu: Oldalelemek

en: Main menu
hu: Főmenü

en: Logged in user
hu: Bejelentkezett felhasználó

en: Node being viewed
hu: Megtekintett tartalom

en: User being viewed
hu: Megtekintett felhasználó

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü

en: Panels everywhere
hu: Panelek mindenhol

en: Page content
hu: Oldal tartalom

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Taxonomy term being viewed
hu: Taxonómia kifejezés megtekintés alatt
