Panels Everywhere (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Separator
is: Skilja

en: Page title
is: Titill síðu

en: Template
is: Sniðmát

en: Logged in user
is: Innskráður notandi
