Panels Everywhere (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: Secondary menu
km: ម៉ឺនុយ​រង

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ
