Panels Everywhere (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Template
lt: Šablonas

en: Page elements
lt: Puslapio elementai

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys
