Panels Everywhere (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Page header
nl: Paginakop

en: Page elements
nl: Pagina-elementen

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Logged in user
nl: Ingelogde gebruiker

en: Secondary menu
nl: Secundair menu

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Head title
nl: Koptitel
