Panels Everywhere (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Separator
oc: Separador

en: Panels
oc: Escapolons

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Template
oc: Modèl

en: Everywhere
oc: Pertot

en: Page elements
oc: Elements de la pagina

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Logged in user
oc: Utilizaire connectat

en: Node being viewed
oc: Nosèl en cors d'afichatge

en: User being viewed
oc: L'utilizaire en cors d'afichatge

en: Secondary menu
oc: Menú segondari

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala
