Panels Everywhere (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Separator
tr: Ayraç

en: Panels
tr: Paneller (Panels)

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Template
tr: Şablon

en: Page elements
tr: Sayfa elemanları

en: Main menu
tr: Ana menü

en: Logged in user
tr: Giriş yapmış kullanıcı

en: Node being viewed
tr: Görüntülenmekte olan düğüm

en: Secondary menu
tr: İkincil menü

en: Main page content
tr: Ana sayfa içeriği

en: Page messages
tr: Sayfa mesajları
