Panels Everywhere (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Separator
uk: Розділювач

en: Panels
uk: Панелі

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Template
uk: Шаблон

en: Page header
uk: Верхній колонтитул сторінки

en: Everywhere
uk: Усюди

en: Page navigation
uk: Навігація по сторінках

en: Page elements
uk: Елементи сторінки

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Logged in user
uk: Авторизований користувач

en: Node being viewed
uk: Матеріал, що переглядається

en: User being viewed
uk: Користувач, що переглядається

en: Secondary menu
uk: Другорядне меню

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Internal URL
uk: Внутрішній URL
