Panels Everywhere (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Template
ca: Plantilla

en: Page header
ca: Capçalera de la pàgina

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina
