Panels Everywhere (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Page title
cs: Název stránky

en: Template
cs: Šablona

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Logged in user
cs: Přihlášený uživatel

en: Node being viewed
cs: Prohlížený uzel

en: User being viewed
cs: Prohlížený uživatel

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu

en: Page content
cs: Obsah stránky

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky
