Panels Everywhere (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: Secondary menu
el: Δευτερεύον μενού

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας
