Panels Everywhere (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Separator
et: Eraldaja

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Template
et: Mall

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Logged in user
et: Sisse loginud kasutaja

en: User being viewed
et: Vaadatav kasutaja

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa
