Panels Everywhere (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Separator
hi: पृथक्कारक

en: Page title
hi: पृष्ठ का शीर्षक

en: Template
hi: फर्मा

en: Main menu
hi: मुख्य मेनू

en: Secondary menu
hi: द्वितीयक उपागम
