Panels Everywhere (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Separator
id: Pemisah

en: Page title
id: Judul halaman

en: Main menu
id: Menu utama

en: Secondary menu
id: Menu sekunder

en: Main page content
id: Konten halaman utama
