Panels Everywhere (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs
