Panels Everywhere (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Separator
ru: Разделитель

en: Panels
ru: Панели

en: Page title
ru: Заголовок страницы

en: Template
ru: Шаблон

en: Page header
ru: Шапка страницы

en: Page navigation
ru: Навигация по страницам

en: Page elements
ru: Элементы страницы

en: Main menu
ru: Главное меню

en: Logged in user
ru: Текущий пользователь

en: Node being viewed
ru: Просматриваемый материал

en: User being viewed
ru: Просматриваемый пользователь

en: Secondary menu
ru: Дополнительное меню

en: Managed page
ru: Управляемые страницы

en: A hidden argument that can be used to get the page content as a context.
ru: Скрытые элементы используемые для получения контекстного содержимого.

en: Page content
ru: Содержимое страницы

en: Dummy page content
ru: дурацкое содержимое страницы

en: Main page content
ru: Содержимое страницы

en: A page manager page.
ru: Менеджер страниц.

en: Default site template
ru: Шаблон сайта по умолчанию.

en: Edit site template
ru: Редактирование шаблона сайта

en: Internal URL
ru: Внутренние ссылки.
