Panels Everywhere (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Panels
sk: Panely

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Template
sk: Šablóna

en: Page header
sk: Hlavička

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Logged in user
sk: Prihlásený používateľ

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky
