Panels Everywhere (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Separator
vi: Kí tự ngăn cách

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Template
vi: Mẫu

en: Page header
vi: Phần đầu trang

en: Page elements
vi: Thành phần trang

en: Main menu
vi: Trình đơn chính

en: Secondary menu
vi: Trình đơn phụ

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang
