Panels Extra Layouts (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Top left
am: ከላይ በስተግራ

en: Top right
am: ከላይ በስተቀኝ

en: Bottom right
am: ከታች በስተቀኝ

en: Bottom left
am: ከታች በስተግራ
