Panels Extra Layouts (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: footer
ast: pie

en: header
ast: cabecera

en: Top
ast: Cimeru

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
