Panels Extra Layouts (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Top
bo: འགོ

en: Panels
bo: ངོས་པང་།

en: Left side
bo: གཡོན་ཕྱོགས་ཀྱི་སྡེ།

en: Middle column
bo: བར་གྱི་སྡེ།

en: Right side
bo: གཡས་ཕྱོགས་ཀྱི་སྡེ།

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Left
bo: གཡོན

en: Top left
bo: གཡོན་འགོ

en: Top right
bo: གཡས་འགོ

en: Bottom right
bo: གཡས་འོག

en: Bottom left
bo: གཡོན་འོག

en: Bottom center
bo: དཀྱིལ་འོག

en: Columns: 3
bo: སྡེ་བ།：3

en: Columns: 2
bo: སྡེ་བ།：2
