Panels Extra Layouts (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (23 entries)

en: footer
es: pie de página

en: header
es: encabezado

en: Top
es: Superior

en: Panels
es: Paneles

en: Left side
es: Lado izquierdo

en: Middle column
es: Columna central

en: Right side
es: Lado derecho

en: Header
es: Encabezado

en: Footer
es: Pie de página

en: left
es: izquierda

en: right
es: derecha

en: Middle
es: Enmedio

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Top left
es: Superior izquierda

en: Top right
es: Superior derecha

en: Bottom right
es: Inferior derecha

en: Bottom left
es: Inferior izquierda

en: Bottom center
es: Abajo centro

en: Header right
es: Cabecera derecha

en: Columns: 3
es: Columnas: 3

en: Columns: 2
es: Columnas: 2

en: Header left
es: Cabecera izquierda
