Panels Extra Layouts (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: footer
fr: pied de page

en: header
fr: en-tête

en: Top
fr: Haut

en: Left side
fr: Côté gauche

en: Middle column
fr: Colonne du milieu

en: Right side
fr: Côté droit

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: left
fr: gauche

en: right
fr: droite

en: Middle
fr: Milieu

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Top left
fr: Haut gauche

en: Top right
fr: Haut droit

en: Bottom right
fr: Bas droit

en: Bottom left
fr: Bas gauche

en: Left column
fr: Colonne de gauche

en: Right column
fr: Colonne de droite

en: Bottom center
fr: En bas au centre

en: Columns: 3
fr: Colonnes : 3

en: Columns: 2
fr: Colonnes : 2
