Panels Extra Layouts (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: footer
gl: pé

en: header
gl: cabeceira

en: Top
gl: Superior

en: Left side
gl: Lado esquerdo

en: Middle column
gl: Columna central

en: Right side
gl: Lado dereito

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Middle
gl: Medio

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Top left
gl: Arriba á esquerda

en: Top right
gl: Arriba á dereita

en: Bottom right
gl: Abaixo á dereita

en: Bottom left
gl: Abaixo á esquerda

en: Bottom center
gl: Abaixo centrado
