Panels Extra Layouts (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: footer
hr: podnožje

en: header
hr: zaglavlje

en: Panels
hr: Paneli

en: Left side
hr: Ljeva strana

en: Right side
hr: Desna strana

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Top left
hr: Vrh lijevo

en: Top right
hr: Vrh desno

en: Bottom right
hr: Dno desno

en: Bottom left
hr: Dno lijevo

en: Bottom center
hr: Dno sredina
