Panels Extra Layouts (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: footer
hu: lábléc

en: header
hu: fejléc

en: Top
hu: Teteje

en: Left side
hu: Bal oldal

en: Middle column
hu: Középső oszlop

en: Right side
hu: Jobb oldal

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: left
hu: bal

en: right
hu: jobb

en: Middle
hu: Közép

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Top left
hu: Fenn balra

en: Top right
hu: Fenn jobbra

en: Bottom right
hu: Lenn jobbra

en: Bottom left
hu: Lenn balra

en: Left column
hu: Bal oszlop

en: Right column
hu: Jobb oszlop

en: Bottom center
hu: Alsó közép

en: Columns: 3
hu: Oszlopok: 3

en: Columns: 2
hu: Oszlopok: 2

en: Top center left
hu: Felső bal-közép

en: Top center right
hu: Felső jobb-közép

en: Bottom center left
hu: Alsó bal-közép

en: Bottom center right
hu: Alsó jobb-közép
