Panels Extra Layouts (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: footer
it: messaggio a piè di pagina

en: header
it: intestazione

en: Top
it: In cima

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Top left
it: In alto a sinistra

en: Top right
it: In alto a destra

en: Bottom right
it: In basso a destra

en: Bottom left
it: In basso a sinistra

en: Bottom center
it: Centro in basso
