Panels Extra Layouts (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: footer
km: បាត​កថា

en: header
km: បឋម​កថា

en: Top
km: កំពូល

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ
