Panels Extra Layouts (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: footer
kn: ಪಾದ ಲೇಖ

en: header
kn: ಶಿರೋ ಲೇಖ

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: left
kn: ಎಡಭಾಗ

en: right
kn: ಬಲಭಾಗ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Header right
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆಯ ಬಲ
