Panels Extra Layouts (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: footer
mn: хөл хэсэг

en: Top
mn: Дээд

en: Left side
mn: Зүүн хэсэг

en: Middle column
mn: Дунд багана

en: Right side
mn: Баруун хэсэг

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
