Panels Extra Layouts (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: footer
nl: voet

en: header
nl: kop

en: Top
nl: Bovenaan

en: Left side
nl: Linkerkant

en: Middle column
nl: Middelste kolom

en: Right side
nl: Rechterkant

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: left
nl: links

en: right
nl: rechts

en: Middle
nl: Midden

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Top left
nl: Linksboven

en: Top right
nl: Rechtsboven

en: Bottom right
nl: Rechtsonder

en: Bottom left
nl: Linksonder

en: Bottom center
nl: Middenonder

en: Columns: 3
nl: Kolommen: 3

en: Columns: 2
nl: Kolommen: 2
