Panels Extra Layouts (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: footer
pl: stopka

en: header
pl: nagłówek

en: Top
pl: Góra strony

en: Panels
pl: Panele

en: Left side
pl: Lewa strona

en: Middle column
pl: Środkowa kolumna

en: Right side
pl: Prawa strona

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: left
pl: lewo

en: right
pl: prawo

en: Footer right
pl: Stopka prawa

en: Middle
pl: Środek

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Top left
pl: Lewy górny róg

en: Top right
pl: Prawy górny róg

en: Bottom right
pl: Prawy dolny róg

en: Bottom left
pl: Lewy dolny róg

en: Left column
pl: Lewa kolumna

en: Right column
pl: Prawa kolumna

en: Bottom center
pl: Dolny środek

en: Footer center
pl: Stopka środkowa

en: Columns: 3
pl: Kolumny: 3

en: Columns: 2
pl: Kolumny: 2
