Panels Extra Layouts (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: header
ps: سرۍ

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Bottom right
ps: لاندې ښی

en: Bottom left
ps: لاندې کيڼ
