Panels Extra Layouts (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: footer
be: футэр

en: header
be: шапка сайта

en: Top
be: Верх

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: left
be: злева

en: right
be: справа

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа
