Panels Extra Layouts (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: footer
ca: peu

en: header
ca: capçalera

en: Top
ca: Part superior

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: left
ca: a l'esquerra

en: right
ca: a la dreta

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Top left
ca: Part superior esquerra

en: Top right
ca: Part superior dreta

en: Bottom right
ca: Part inferior dreta

en: Bottom left
ca: Part inferior esquerra

en: Bottom center
ca: Part inferior centre

en: Columns: 3
ca: Columnes: 3

en: Columns: 2
ca: Columnes: 2
