Panels Extra Layouts (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: footer
cs: patička

en: header
cs: hlavička

en: Top
cs: Nahoru

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Top left
cs: Horní levý

en: Top right
cs: Horní pravý

en: Bottom right
cs: Dolní pravý

en: Bottom left
cs: Dolní levý

en: Bottom center
cs: Dole uprostřed

en: Columns: 3
cs: Počet sloupců: 3

en: Columns: 2
cs: Počet sloupců: 2
