Panels Extra Layouts (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: footer
eu: Orri-oina

en: header
eu: goiburua

en: Top
eu: Goian

en: Panels
eu: Panelak

en: Left side
eu: Ezker aldea

en: Middle column
eu: Erdiko zutabea

en: Right side
eu: Eskubi aldea

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: left
eu: ezkerra

en: right
eu: eskuina

en: Middle
eu: Erdian

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Top left
eu: Goian ezkerrean

en: Top right
eu: Goian eskuinean

en: Bottom right
eu: Behean eskuinean

en: Bottom left
eu: Behean ezkerrean

en: Bottom center
eu: Behean erdian

en: Columns: 3
eu: Zutabeak: 3

en: Columns: 2
eu: Zutabeak: 2
