Panels Extra Layouts (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: footer
fa: پاورقی

en: header
fa: سر صفحه

en: Top
fa: بالا

en: Panels
fa: پنل‌ها

en: Left side
fa: سمت چپ

en: Middle column
fa: ستون میانی

en: Right side
fa: سمت راست

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: left
fa: چپ

en: right
fa: راست

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست
