Panels Extra Layouts (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: footer
he: חלק תחתון (פוטר)

en: header
he: חלק עליון (הדר)

en: Top
he: עליון

en: Left side
he: צד שמאל

en: Middle column
he: עמודה אמצעית

en: Right side
he: צד ימין

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Middle
he: אמצע

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Top left
he: למעלה משמאל

en: Top right
he: למעלה מימין

en: Bottom right
he: בתחתית מימין

en: Bottom left
he: בתחתית משמאל

en: Columns: 3
he: טורים: 3

en: Columns: 2
he: טורים: 2
