Panels Extra Layouts (7.x-1.3) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: footer
hi: पादलेख

en: header
hi: शीर्षलेख

en: Top
hi: ऊपर

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Footer
hi: पादलेख

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: Top left
hi: ऊपरी बायां

en: Top right
hi: ऊपरी दायां

en: Bottom right
hi: नीचे दाएं

en: Bottom left
hi: नीचे बाएँ
