Panels Extra Layouts (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: footer
is: fótur

en: header
is: haus

en: Top
is: Toppur

en: Left side
is: Vinstri hlið

en: Middle column
is: Miðdálkur

en: Right side
is: Hægri hlið

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri
