Panels Extra Layouts (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: footer
ja: フッター

en: header
ja: ヘッダー

en: Top
ja: トップ

en: Panels
ja: パネル

en: Left side
ja: 左サイド

en: Middle column
ja: 中カラム

en: Right side
ja: 右サイド

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Middle
ja: 中

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Top left
ja: 左上

en: Top right
ja: 右上

en: Bottom right
ja: ボトム 右

en: Bottom left
ja: ボトム 左

en: Bottom center
ja: ボトム 中央
